Новий наступ України буде набагато потужнішим і більш вражаючим, ніж під Харковом - ексочільник ЦРУ

Девід Петреус, який раніше очолював ЦРУ і Центральне Командування Збройних сил США, спрогнозував, що новий наступ України буде потужнішим, ніж під Харковом. про це він сказав в інтерв'ю NV.

Петреус нагадав, що під час наступальної операції України під Харковом минулого року, окупанти «зламалися» і «почали буквально тікати, здаватися в полон, гинути».

«Я думаю, що цей наступ буде набагато, набагато потужнішим, набагато більш вражаючим, з досягненням реальних комбінованих ефектів. І тепер з використанням переважно західних танків, бойових машин піхоти, артилерійських установок, колісних систем тощо — росіяни цього ще не бачили. Я маю на увазі, що це, я думаю, зламає їхні лінії. Я думаю, що вони розсиплються. Я думаю, що вони почнуть руйнуватися», - заявив американський генерал.

Він зазначив, що російські підрозділи зараз не є згуртованими одиницями, оскільки росіяни не виводили їх з бою, коли вони зазнавали великих втрат, для перепідготовки та наповнення людьми і технікою, а лише «заштовхують більше людей в ці підрозділи».

«Така індивідуальна заміна солдата не є хорошою стратегією. Ми, до речі, зрозуміли це у В'єтнамі. І саме тому в Іраку та Афганістані ми використовували заміну підрозділів, а не індивідуальну заміну», - зазначив Петреус.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті