Нові "герої" росії: замовне вбивство 5 осіб, 23 роки суворого режиму, "Вагнер", війна в Україні, відпочинок у Туреччині

Зек, який убив сім'ю з двома дітьми, якому залишалося сидіти в колонії 19 років, записався у ПВК "Вагнер", після участі у бойових діях проти України та відлетів до Туреччини. Про це пишуть російські ЗМІ.

Наголошується, що петербурзький бізнесмен Олександр Тютін у 2021 році отримав 23 роки колонії суворого режиму за те, що замовив на початку "нульових" вбивство чотирьох людей - сім'ї з дітьми 11 і 15 років. Жертв били сокирою.

Затримати його вдалося лише у 2018 році – при спробі замовити вбивство власної племінниці.

Йому залишалося відсидіти 19 років, але вбивця завербувався у ПВК "Вагнера", півроку воював проти України, потім отримав повне "відпущення всіх гріхів" і спокійно відлетів до Туреччини.

Як повідомлялось раніше, власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин пропонує ув'язнювати журналістів на 5 років за правду про злочини зеків-вагнерівців та їхнє тюремне минуле. 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті