Пригожин пропонує ув'язнювати журналістів на 5 років за правду про злочини зеків-вагнерівців та їхнє тюремне минуле

Євген Пригожин пропонує ув'язнювати журналістів на 5 років за правду про злочини зеків-вагнерівців та їхнє тюремне минуле. З таким проханням він звернувся до голови Держдуми РФ В'ячеслава Володіна.

Власник ПВК "Вагнер" заявив, що карні злочинці, яких він завербував у російських колоніях для війни проти України, нібито є "героями" і "гинуть за Батьківщину". Проте, обурюється Пригожин, у ЗМІ називають їх "лиходіями та злочинцями".

Він просить внести до Кримінального кодексу РФ статтю "Про дискредитацію учасників бойових дій добровольців, у тому числі засуджених", в рамках якої заборонити публічні дії, спрямовані на дискредитацію добровольців, у тому числі колишніх ув'язнених". Пригожин пропонує "заборонити публікації негативного характеру та будь-яку критику учасників СВО, а також інформацію про їхні минулі правопорушення". За оприлюднення цієї інформації власник ПВК "Вагнер" пропонує позбавляти волі на строк до п'яти років.

Як повідомлялося раніше, Євген Пригожин активно вербує у колоніях та в'язницях РФ небезпечних злочинців. За участь у війні проти України карним злочинцям скасовують вироки та знімають усі судимості. При цьому сам Пригожин заявляє, що в його ПВК насамперед зацікавлені у "вбивцях та грабіжниках".

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті