Німецький банк надасть 24,2 млн євро на створення енергоефективного житла для ВПО

Мінреінтеграції підписало з німецьким банком KfW та Українським фондом соціальних інвестицій грантову угоду на 24,2 мільйона євро для створення енергоефективного житла для внутрішньо переміщених осіб. Про це Мінреінтеграції повідомило у своєму телеграм-каналі 8 грудня.

"У межах проєкту планується створювати житло для ВПО шляхом реконструкції наявних будівель із використанням сучасних енергозберігальних технологій, а також шляхом спорудження нових будівель", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що для участі у проєкті вже відібрано 8 об’єктів, що розташовані у Дніпропетровській, Львівській, Харківській і Хмельницькій областях.

Крім того, планується реалізувати низку соціальних програм для підтримки ВПО та розвитку потенціалу приймаючих громад.

Також у Мінреінтеграції повідомляють, що у межах гранту планується забезпечити соціальним житлом приблизно 700 ВПО.

Як повідомлялось раніше, Німеччина надасть Україні ще 17 мільйонів євро на на пільгові житлові кредити для переселенців.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті