Німецький банк надасть 24,2 млн євро на створення енергоефективного житла для ВПО

Мінреінтеграції підписало з німецьким банком KfW та Українським фондом соціальних інвестицій грантову угоду на 24,2 мільйона євро для створення енергоефективного житла для внутрішньо переміщених осіб. Про це Мінреінтеграції повідомило у своєму телеграм-каналі 8 грудня.

"У межах проєкту планується створювати житло для ВПО шляхом реконструкції наявних будівель із використанням сучасних енергозберігальних технологій, а також шляхом спорудження нових будівель", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що для участі у проєкті вже відібрано 8 об’єктів, що розташовані у Дніпропетровській, Львівській, Харківській і Хмельницькій областях.

Крім того, планується реалізувати низку соціальних програм для підтримки ВПО та розвитку потенціалу приймаючих громад.

Також у Мінреінтеграції повідомляють, що у межах гранту планується забезпечити соціальним житлом приблизно 700 ВПО.

Як повідомлялось раніше, Німеччина надасть Україні ще 17 мільйонів євро на на пільгові житлові кредити для переселенців.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті