Німеччина вдвічі збільшить військову допомогу для України - Bloomberg

Німецький уряд подвоїть військову допомогу для України. Невдовзі в парламенті країни мають затвердити додаткові 4 мільярди євро. Про це пише Bloomberg, посилаючись на власні джерела, - повідомляє Громадське.

Так, наступного року військова підтримка від Німеччини загалом може становити 8 мільярдів євро.

Якщо німецький парламент схвалить надання Україні додаткової підтримки, то видатки на оборону Німеччини перевищать 2% ВВП країни — мінімум, який мають витрачати на оборону всі члени НАТО.

Як пише Bloomberg, збільшення оборонного бюджету в Німеччині пов'язане з тим, що країна нарощує свою роль європейського центру НАТО. Саме ця держава надає найбільшу серед країн Європи військову підтримку Україні й поступається у світі лише США, пише видання.

Нагадаємо, що протягом 2022-го Україна отримала 2 млрд євро військової допомоги від Німеччини, а на 2023 рік країна запланувала передати ще понад 5 млрд євро. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті