Німеччина прийняла понад мільйон біженців з України

ФРН прийняла понад мільйон біженців із України. Про це повідомило міністерство внутрішніх справ ФРН, пише "Deutsche Welle" 23 лютого.

"Через рік після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Німеччині зареєстровано близько 1,066 млн українських біженців", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 9% зареєстрованих у Німеччині біженців – діти віком до п'яти років, 25% – діти та підлітки віком від 6 до 17 років, 8% біженців – старше 64 років, решта – дорослі з 18 років. Жінки та дівчатка становлять 62% від загальної кількості зареєстрованих біженців.

"Агресивна війна Росії викликала найбільший рух біженців у Європі з часів Другої світової війни", – цитує заяву міністра внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер.

Раніше повідомлялось, що Німеччина скличе саміт щодо біженців: 8 з 10 шукачів притулку – українці.

Раніше також повідомлялося, що в річницю вторгнення РФ до України на будівлі Рейхстагу вивісять український прапор.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті