У річницю вторгнення РФ в Україну на будівлі Рейхстагу вивісять український прапор

У річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого на будівлі Рейхстагу у Берліні буде піднято український прапор. Про це повідомила адміністрація бундестагу, пише "Deutsche Welle" 23 лютого.

"Це буде особливо чіткий знак солідарності з українським народом", – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що синьо-жовтий прапор України також буде вивішений біля резиденції президента ФРН Франка Вальтера Штайнмайєра – палацу Бельвю.

"Там 24 лютого відбудеться головний захід пам'яті про жертв війни за участю посла України Олексія Макєєва", – пише видання.

Раніше повідомлялося, що Генсек ООН назвав агресію РФ "образою нашої колективної совісті" і наголосив, що може бути ще гірше.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті