Німеччина прийняла понад мільйон біженців з України

ФРН прийняла понад мільйон біженців із України. Про це повідомило міністерство внутрішніх справ ФРН, пише "Deutsche Welle" 23 лютого.

"Через рік після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Німеччині зареєстровано близько 1,066 млн українських біженців", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 9% зареєстрованих у Німеччині біженців – діти віком до п'яти років, 25% – діти та підлітки віком від 6 до 17 років, 8% біженців – старше 64 років, решта – дорослі з 18 років. Жінки та дівчатка становлять 62% від загальної кількості зареєстрованих біженців.

"Агресивна війна Росії викликала найбільший рух біженців у Європі з часів Другої світової війни", – цитує заяву міністра внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер.

Раніше повідомлялось, що Німеччина скличе саміт щодо біженців: 8 з 10 шукачів притулку – українці.

Раніше також повідомлялося, що в річницю вторгнення РФ до України на будівлі Рейхстагу вивісять український прапор.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті