Німеччина надасть Україні ще 17 мільйонів євро на на пільгові житлові кредити для переселенців

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підписало угоду з німецьким банком KfW про виділення додаткових 17 мільйонів євро на пільгові житлові кредити для внутрішньо переміщених осіб. Про це 7 грудня повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

За рахунок цих коштів у 2024 році планується видати приблизно 400 нових пільгових житлових кредитів.

Як зазначив постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Тім Пранге, першу частину цього проєкту на суму 25,5 мільйонів євро було успішно впроваджено протягом 2021-2022 років. У зв’язку із значною зацікавленістю програмою було оголошено про додаткову підтримку у вигляді 17 мільйонів євро.

Цей грант є складовою німецько-українського співробітництва задля розвитку, загальна сума якого лише у 2023 році становила понад 600 мільйонів євро.

За словами віцепрем'єр-міністерки Ірини Верещук, проєкт з надання пільгових іпотек для ВПО працює вже кілька років і "гарно себе показав".

Як повідомлялося, Литва виділяє Україні мільйон євро на відновлення та переселенців.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті