Литва виділяє Україні мільйон євро на відновлення та переселенців

Литва виділяє Україні один мільйон євро через фонд Банку розвитку Ради Європи на відновлення та потреби переселенців. Про це повідомляє LRT 4 грудня.

"Кошти цього фонду будуть спрямовані на задоволення різноманітних соціальних потреб, що виникли внаслідок війни, таких як забезпечення добробуту та інтеграції вимушених переселенців, відновлення соціальної інфраструктури найважливіших територій країни", - зазначається у повідомленні.

Як повідомила міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте, основна увага фонду буде спрямована на соціальну та медичну інфраструктуру України, а також на реконструкцію житлових будинків.

"Ми розглядаємо цей власний внесок як частину ширшої стратегії. Литва виділила понад 1,9% ВВП на підтримку України через різні інструменти фінансової та прямої підтримки. Це один із найвищих показників взагалі серед усіх країн, які надають допомогу" , - додала Скайсте.

Як повідомлялось раніше, Литва підтримає двома мільйонами євро програму "Зерно з України".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті