Литва виділяє Україні мільйон євро на відновлення та переселенців

Литва виділяє Україні один мільйон євро через фонд Банку розвитку Ради Європи на відновлення та потреби переселенців. Про це повідомляє LRT 4 грудня.

"Кошти цього фонду будуть спрямовані на задоволення різноманітних соціальних потреб, що виникли внаслідок війни, таких як забезпечення добробуту та інтеграції вимушених переселенців, відновлення соціальної інфраструктури найважливіших територій країни", - зазначається у повідомленні.

Як повідомила міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте, основна увага фонду буде спрямована на соціальну та медичну інфраструктуру України, а також на реконструкцію житлових будинків.

"Ми розглядаємо цей власний внесок як частину ширшої стратегії. Литва виділила понад 1,9% ВВП на підтримку України через різні інструменти фінансової та прямої підтримки. Це один із найвищих показників взагалі серед усіх країн, які надають допомогу" , - додала Скайсте.

Як повідомлялось раніше, Литва підтримає двома мільйонами євро програму "Зерно з України".

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті