Німеччина додатково виділяє 1 мільярд євро на облаштування біженців

У Німеччині на нараді представників федерального та земельних урядів ухвалено рішення, що федеральний бюджет додатково виділить на прийняття та облаштування біженців ще 1 млрд євро. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомляється, канцлер Німеччини Олаф Шольц після закінчення наради повідомив, що за підсумками обговорень, вирішено додатково виділити з федерального бюджету 1 млрд євро на витрати федеральних земель, пов'язані з прийняттям, розміщенням та забезпеченням біженців.

Нагадаємо, цього року Берлін уже збільшував фінансування видатків земельної влади на облаштування біженців на 2,75 млрд євро.

Загалом витрати Німеччини на біженців, включно з тими, хто приїхав з України, мають становити 16 млрд євро. Багато громад заявляють, що перебувають на межі можливостей приймати та розміщувати біженців.

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, з початку 2023 року в Німеччині було подано 101 981 прохання про притулок – на 78% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У цій статистиці не враховуються громадяни України – їм можна не подавати офіційне прохання про притулок.

Як повідомлялося, влада Латвії виділить 4 млн євро на навчання українських біженців латиській мові. 

Статті

Країна
29.03.2024
10:18

У Криму стає страшно: зростає популярність страхування від БПЛА

...Ці виплати ніхто не побачить, тому що немає законодавчої бази: якщо вони страхують від терористичного акту, то має бути рішення про порушення кримінальної справи за відповідною статтею тощо. Все інше – гарні слова та обіцянки, якими годуватимуть.
Луганськ
27.03.2024
17:45

«Бери й роби!» Як переселенцю почати заробляти в новій ніші на новому місці

«Треба усвідомлювати, що майже ніхто на новому місці не починає дійсно з абсолютного «нуля» – бо у вас є освіта, досвід, особисті цінності тощо. Все це вже є у людини, є невід’ємною частиною її буття»
Країна
27.03.2024
12:46

Валютне питання, або Як олігархи наштовхнулися на Нацбанк

Подальше зниження курсу гривні остаточно доб'є споживчий попит, який в умовах повномасштабної війни і так уже давно "нижчий від плінтуса". Ну а "мертвий" споживчий попит – це "мертва економіка".
Всі статті