Німеччина додатково виділяє 1 мільярд євро на облаштування біженців

У Німеччині на нараді представників федерального та земельних урядів ухвалено рішення, що федеральний бюджет додатково виділить на прийняття та облаштування біженців ще 1 млрд євро. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомляється, канцлер Німеччини Олаф Шольц після закінчення наради повідомив, що за підсумками обговорень, вирішено додатково виділити з федерального бюджету 1 млрд євро на витрати федеральних земель, пов'язані з прийняттям, розміщенням та забезпеченням біженців.

Нагадаємо, цього року Берлін уже збільшував фінансування видатків земельної влади на облаштування біженців на 2,75 млрд євро.

Загалом витрати Німеччини на біженців, включно з тими, хто приїхав з України, мають становити 16 млрд євро. Багато громад заявляють, що перебувають на межі можливостей приймати та розміщувати біженців.

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, з початку 2023 року в Німеччині було подано 101 981 прохання про притулок – на 78% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У цій статистиці не враховуються громадяни України – їм можна не подавати офіційне прохання про притулок.

Як повідомлялося, влада Латвії виділить 4 млн євро на навчання українських біженців латиській мові. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті