"Ніколи не підписуйте з Росією жодних договорів". Подоляк звернувся до пострадянських країн

Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму Телеграм-каналі 19 вересня опублікував пост російською мовою, у якому закликав пострадянські країни "ніколи не підписувати з Росією жодних договорів". Так Подоляк відреагував на загострення військових дій між Вірменією та Азербайджаном.

"Чергове нагадування всім пострадянським країнам: Росія завжди і всіх зраджує. А російська "миротворчість" або "членство в російськоцентричній ОДКБ" - це незмінний ніж у спину в кризовій ситуації. Якщо ви, звісно, не готові делегувати Росії частину своєї суб'єктності та суверенітету. Тому ніколи не підписуйте з Росією жодних договорів, не ведіть з нею серйозних перемовин, не приймайте "миротворчі контингенти" і не відчиняйте двері для російської пропаганди та корупції. "Дружба" з Росією завжди закінчується однаково", - написав Подоляк.

Як відомо, Вірменія є членом проросійської Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). Однак російські "миротворці" не змогли нічого зробити 19 вересня, коли між Вірменією та Азербайджаном загострилися військові дії.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті