Нідерланди готуються створити додаткові місця для біженців з України: знадобиться ще 97 тис. місць

У Нідерландах уряд просить муніципалітети створити додаткові місця для прийому українців: очікується, що знадобиться 97 тис. приймальних місць. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на De Telegraaf.

"Уряд знову просить муніципалітети створити додаткові місця для прийому українців. Очікується, що знадобиться 97 тис. приймальних місць на 1 лютого наступного року, пише у листі до мерів регіонів державний секретар Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів Ерік ван дер Бург", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що минулого тижня на засіданні Ради безпеки мери пообіцяли створити 90 тис. місць прийому. На даний момент їх понад 81 тис., але потім голова Ради безпеки Воутер Колфф припустив, що знадобиться ще більше місць для прийому українців.

У листі державний секретар Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів ван дер Бург зазначає, що наплив біженців з України триває, і "не схоже, що ситуація зміниться найближчим часом". Очікується, що до кінця цього року біженців з України буде понад 104,4 тис.

Як повідомлялося, у Нідерландах понад 200 українців, які через повномасштабне вторгнення РФ були вимушені виїхати з Батьківщини, стали жертвами трудової експлуатації. Найбільше скарг було на невиплату заробітної плати, а ще скарги на необхідність платити посереднику, а також скарги на примусову реєстрацію в Торгово-промисловій палаті. У 69 випадках була загроза торгівлі людьми.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті