Нічна атака дронами по Київщині: влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає

Уночі ворог запустив по Київській області дрони-камікадзе, влучень немає. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Вночі ворог в черговий раз намагався атакувати нашу область дронами-камікадзе.  В регіоні працювали сили ППО. Всі цілі знищені поза межами населених пунктів. Влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає. Постраждалі внаслідок атаки відсутні.

За його словами, оперативні групи продовжують фіксувати наслідки нічної атаки. 

Мешканців Київщини закликають не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті