Нічна атака дронами по Київщині: влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає

Уночі ворог запустив по Київській області дрони-камікадзе, влучень немає. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Вночі ворог в черговий раз намагався атакувати нашу область дронами-камікадзе.  В регіоні працювали сили ППО. Всі цілі знищені поза межами населених пунктів. Влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає. Постраждалі внаслідок атаки відсутні.

За його словами, оперативні групи продовжують фіксувати наслідки нічної атаки. 

Мешканців Київщини закликають не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті