"Немає упереджень". Лавров заявив про готовність до переговорів з Україною щодо ширшого кола питань

РФ готова до переговорів з Україною щодо ширшого кола питань. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров 24 липня, - повідомляють російські ЗМІ.

"У нас немає будь-яких упереджень про те, щоб відновити переговори щодо ширшого кола питань, але справа залежить не від нас", - заявив він.

За його словами, вся справа в тому, що українська влада, починаючи з президента і закінчуючи незліченною кількістю радників, постійно заявляє, що жодних переговорів не буде, доки Україна не переможе Росію.

Як повідомлялося раніше, Україна у Стамбулі підписала з Туреччиною та ООН угоду про розблокування експорту зерна через Чорне море.

Щодо прямих мирних переговорів з РФ, то радник глави Офісу президента, член української переговорної групи Михайло Подоляк 22 липня заявив, що зараз немає жодних підстав для їх поновлення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті