"Несчастный случай". Олексію Кортнєву зірвали концерти у Новосибірську, потім поліція затримала музиканта

Лідеру гурту "Несчастный случай" Олексію Кортнєву зірвали концерти у Новосибірську. Про це пише російська пропагандистка Марина Ахмедова.

Причиною скасування запланованих заходів, за її версією, став факт того, що концерти "Несчастный случай" давав на підтримку України.

Пропагандистка запевняє, що концерти "зірвали сибіряки", проте насправді був задіян грубий адміністративний ресурс.

Так, в одному з клубів Новосибірська в момент виходу Кортнєва на сцену "раптово" вимкнули  світло. Коли проблему з електрикою було вирішено, надійшло повідомлення про пожежу у клубі. Пожежні розрахунки, які прибули на місце фейкового спалаху, остаточно зірвали концерт.

З невідомої поки що причини не відбувся і виступ "Несчастного случая" у новосибірській філармонії.

Зважаючи на все, "сибірякам", які всіляко заважали опозиційним музикантам, активно допомагала місцева поліція. Боротьба із неугодним музикантом закінчилася затриманням Олексія Кортнєва.

За інформацією місцевих ЗМІ, вокаліст гурту "Несчастный случай" показав середній палець поліцейським і не дуже уважливо висловився на їхню адресу. Олексія Кортнєва затримано за статтею "Образа представника влади".

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті