"Несчастный случай". Олексію Кортнєву зірвали концерти у Новосибірську, потім поліція затримала музиканта

Лідеру гурту "Несчастный случай" Олексію Кортнєву зірвали концерти у Новосибірську. Про це пише російська пропагандистка Марина Ахмедова.

Причиною скасування запланованих заходів, за її версією, став факт того, що концерти "Несчастный случай" давав на підтримку України.

Пропагандистка запевняє, що концерти "зірвали сибіряки", проте насправді був задіян грубий адміністративний ресурс.

Так, в одному з клубів Новосибірська в момент виходу Кортнєва на сцену "раптово" вимкнули  світло. Коли проблему з електрикою було вирішено, надійшло повідомлення про пожежу у клубі. Пожежні розрахунки, які прибули на місце фейкового спалаху, остаточно зірвали концерт.

З невідомої поки що причини не відбувся і виступ "Несчастного случая" у новосибірській філармонії.

Зважаючи на все, "сибірякам", які всіляко заважали опозиційним музикантам, активно допомагала місцева поліція. Боротьба із неугодним музикантом закінчилася затриманням Олексія Кортнєва.

За інформацією місцевих ЗМІ, вокаліст гурту "Несчастный случай" показав середній палець поліцейським і не дуже уважливо висловився на їхню адресу. Олексія Кортнєва затримано за статтею "Образа представника влади".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті