Неонацисти з російського "Русича" відмовилися воювати в Україні після арешту свого подільника у Фінляндії

Російське неонацистське угруповання "Русич" заявило, що припиняє виконувати бойові завдання в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

В угрупованні заявили, що причиною цього рішення стало затримання у Фінляндії одного із засновників і лідерів "Русича" - Яна Петровського, відомого також під псевдонімом "Славян".

Російські неонацисти вимагають видати свого подільника росії.

"А поки ситуація зі Славяном не вирішиться в потрібний нам бік (видача РФ) - Русич припиняє виконання будь-яких бойових завдань. Буде час відпочити і вирішити накопичені справи. Якщо країна не може захистити своїх громадян, то навіщо громадянам захищати країну?", - йдеться в заяві угруповання.

Затримання Яна Петровського відбулося у Фінляндії, про нього стало відомо тільки 25 серпня. Влада України підозрює його в участі у воєнних злочинах, скоєних у період із червня 2014 до серпня 2015 року на території Луганської та Донецької областей.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті