"Не чекайте, коли "прилетить". Жителям Слов'янська пропонують евакуюватися

Сьогодні, 30 липня, жителі громади Слов’янська виїхали автобусом до залізничного вокзалу Покровська. Звідти вони вирушать евакуаційним поїздом до Львова, - повідомляє в Телеграм Слов’янська ВЦА.

"На понеділок, 1 серпня, заплановано рейс до Коростеня Житомирської області з подальшим розселенням. У вівторок, 2 серпня, - знову до Покровська. «Приймайте рішення! Не чекайте, коли «прилетить» до вас. Збирайтеся зараз!», - закликає жителів громади начальник Слов’янської МВА Вадим Лях. 

Записатися на евакуацію можна за телефонами гарячої лінії Слов’янської МВА.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті