Не визнав гідним відвідування? Путін не приїде на шоу на честь річниці анексії чотирьох областей України

Російський диктатор путін не приїде на концерт на честь річниці анексії чотирьох областей України, який заявлено на сьогодні, 29 вересня. Про це сказав спікер Кремля Дмитро Пєсков.

Зокрема, на запитання, чи планує путін відвідати концерт на Красній площі, Пєсков відповів: "Ні, в планах президента цього немає".

Зазначимо, що шоу, іменоване "Одна країна, одна сім'я, одна Росія", має відбутися 29 вересня з нагоди анексії частин Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України, указ про приєднання яких до росії путін підписав 30 вересня 2022 року.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті