"Не треба ілюзій". Медведєв після зустрічі у Рамштайні скаржиться, що "буде дуже непросто"

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв скаржиться, що після зустрічі в Рамштайні, де західні країни пообіцяли Україні важке озброєння, росії буде дуже непросто. Про це він написав у Telegram.

"Зустріч у Рамштайні та виділення важких видів озброєння Києву не залишають сумнівів у тому, що наші вороги неодмінно довго намагатимуться вимотати нас, а краще – знищити. І зброї у них достатньо. Якщо треба, почнуть виробляти нове. Тому не треба ілюзій", – написав він.

"Які з цього висновки? По-перше, буде дуже непросто. По-друге, у разі затяжного конфлікту в якийсь момент складеться новий військовий альянс із тих країн, яких дістали американці та зграя їхніх кастрованих псів. Таке завжди відбувалося в історії людства під час тривалих воєн. І тоді Штати остаточно кинуть стару Європу та залишки нещасних українців, а світ знову прийде у рівноважний стан. Якщо, звичайно, не буде надто пізно", - додав Медведєв.

Нагадаємо, що за підсумками восьмої зустрічі у форматі "Рамштайн" міністр оборони Рєзніков заявив, що не всю допомогу союзники озвучили публічно.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті