Не так сталося, як гадалося. У Шуфрича знайшли документи зі схемою "автономії" Донецької та Луганської областей

Під час обшуків у діючого нардепа Шуфрича співробітники СБУ знайшли документ із схемою "автономії" для Донецької та Луганської областей. Відповідні фото з'явились в українських телеграм-каналах 15 вересня.

Документ передбачає перейменування цих областей на так звані «краї», широку автономію, проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту.

Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи Віктора Медведчука та Шуфрича.

Нагадаємо, що також у діючого нардепа Шуфрича під час обшуків знайшли російські медалі, "колорадські" стрічки та іншу символіку РФ.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті