У діючого нардепа Шуфрича під час обшуків знайшли російські медалі, "колорадські" стрічки та іншу символіку РФ

Під час обшуків у діючого народного депутата Нестора Шуфрича від колишньої ОПЗЖ правоохоронці виявили посвідчення "ветерана Збройних сил РФ" та заборонену радянську й російську символіку. Про це з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах пише "LB.ua" 15 вересня.

"Фото надали джерела. За їхніми словами, в парламентаря виявили класичний набір ватника і русофіла: колорадські стрічки, медальки, двоголові орли, ордени і кітелі", – пише видання. 

"Виявляється, що товариш Шуфрич є не тільки у фан-клубі мармурових сходин і золотих люстр, але ще поважним "Полководцем Победы" та "Ветераном Вооруженных сил РФ", – цитує видання своїх співрозмовників. 

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала Шуфрича.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті