Не так сталося, як гадалося. У Шуфрича знайшли документи зі схемою "автономії" Донецької та Луганської областей

Під час обшуків у діючого нардепа Шуфрича співробітники СБУ знайшли документ із схемою "автономії" для Донецької та Луганської областей. Відповідні фото з'явились в українських телеграм-каналах 15 вересня.

Документ передбачає перейменування цих областей на так звані «краї», широку автономію, проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту.

Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи Віктора Медведчука та Шуфрича.

Нагадаємо, що також у діючого нардепа Шуфрича під час обшуків знайшли російські медалі, "колорадські" стрічки та іншу символіку РФ.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті