Не надали списків і доступу до місця трагедії: Лубінець прокоментував заяву РФ щодо готовності передати тіла загиблих під час аварії Іл-76

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець назвав спекулятивною заяву російської омбудсменки Москалькової про готовність передати Україні тіла загиблих під час аварії Іл-76. Про це Лубінець написав у Телеграм 1 березня.

"Вчергове російська сторона починає спекулювати на темі падіння ІЛ-76. Але й досі на мою вимогу Росія не передала офіційних списків, не підтвердила факт, не надала доступ міжнародним організаціям до місця трагедії", - написав Лубінець. 

Він наголосив, що позиція України незмінна: "...Ми вимагаємо прозорого розслідування, доступу до місця падіння літака, а також із першого дня вимагали офіційних списків та репатріації тіл та проведення відповідних експертиз (у випадку підтвердження)".

Раніше в росії заявили про готовність передати Україні тіла тих, хто загинув під час аварії Іл-76.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті