У росії заявили про готовність передати Україні тіла тих, хто загинув під час аварії Іл-76

У РФ заявили про готовність передати українській стороні тіла загиблих під час катастрофи Іл-76 у Білгородській області. Про це повідомила уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова, яку цитують російські пропагандистські ЗМІ 1 березня.

"Для цього все необхідне з точки зору процедури є... Тіла можуть бути передані згідно з процедурами, які існують", - сказала Москалькова.

Вона уточнила, що перебуває в контакті з Києвом у справі про катастрофу літака, і що українська сторона цікавилася можливістю передачі тіл.

Раніше секретар РНБО України Олексій Данілов категорично заявив, що в збитому російському Іл-76 були відсутні українські полонені.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті