У росії заявили про готовність передати Україні тіла тих, хто загинув під час аварії Іл-76

У РФ заявили про готовність передати українській стороні тіла загиблих під час катастрофи Іл-76 у Білгородській області. Про це повідомила уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова, яку цитують російські пропагандистські ЗМІ 1 березня.

"Для цього все необхідне з точки зору процедури є... Тіла можуть бути передані згідно з процедурами, які існують", - сказала Москалькова.

Вона уточнила, що перебуває в контакті з Києвом у справі про катастрофу літака, і що українська сторона цікавилася можливістю передачі тіл.

Раніше секретар РНБО України Олексій Данілов категорично заявив, що в збитому російському Іл-76 були відсутні українські полонені.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті