"Не можна все життя бути відмінником". Данілов визнав завищені очікування від контрнаступу

Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов визнав, що надії України на контрнаступ не виправдалися. Про це він сказав в інтерв'ю Бі-бі-сі, - пише ТК ВВС/Російська служба.

"Це не означає, що перемога не буде на нашому боці",- додав він.

У травні 2023 року, напередодні контрнаступу, він сказав в інтерв'ю виданню, що найближчі місяці нададуть "історичну можливість".

Розмірковуючи зараз про ці слова, Данілов визнав: "У травні кожен громадянин нашої країни хотів, щоб війна закінчилася якомога швидше. Надії були, але вони не виправдалися".

"Люди іноді роблять помилки. Не можна все життя бути відмінником", - сказав він.

Секретар українського Радбезу, з яким у Києві зустрілася кореспондентка Бі-бі-сі Джессіка Паркер, охарактеризував нинішню ситуацію на лінії фронту як дуже складну і заявив, що старі військові підручники, зокрема натовські, "необхідно відправити назад в архіви".

"Такої війни, як та, що йде в нашій країні, не було ні в ХХ, ні в ХХI столітті", - заявив він.

"Те, що ми два роки захищаємо нашу країну, - це вже велика перемога", - каже Данілов.

Олексій Данілов вважає, що незважаючи на проблеми в Конгресі, принаймні якесь військове фінансування зі США "обов'язково надійде".

"Якщо станеться так, що ми отримаємо подарунок до Різдва, ми будемо цьому раді".

"Але якщо це станеться трохи пізніше, не варто робити з цього трагедії", - заявив він.

Данілов відмовився говорити про те, чи можлива в майбутньому нова спроба повернути окуповані Росією території і чи програє Україна, якщо США перестануть їй допомагати.

"Можу точно сказати, що ми не зупинимося, - сказав він. - Ми продовжимо боротьбу за нашу свободу, за нашу незалежність".

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський під час виступу у Національному університеті оборони США наголосив, що Україна не здасться росії у цій війні за свободу, та висловив сподівання на подальшу підтримку з боку партнерів.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті