"Не дро*и, а йди на роботу в ПВК Вагнер": рашисти вербують чмобіків вже й на порносайтах

ПВК "Вагнер" почало вербувати потенційних службовців на сайтах із порнографічним контентом. Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Соцмережами шириться ролик з одного з порносайтів, на якому в якості реклами лунає оголошення про найм до лав ПВК "Вагнер".

Обережно: на відео присутня нецензурна лексика!

Ватажок ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин підтвердив, що ця ініціатива належить його маркетологам.

"Я не знаю на яких, але розміщення реклами ПВК «Вагнер» на порносайтах – це дуже гарна ідея наших маркетологів. Я з ними абсолютно повністю згоден, і в цій рекламі йдеться: «Йди воювати в ПВК «Вагнер», годі дрочити». Хто не згоден із цим аргументом?", - сказав Пригожин у коментарі власній прес-службі.

Як повідомлялося раніше, "ПВК "Вагнер" відкрив центри з вербування в регіонах росії, зокрема у школах та в православному центрі. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті