"Не дро*и, а йди на роботу в ПВК Вагнер": рашисти вербують чмобіків вже й на порносайтах

ПВК "Вагнер" почало вербувати потенційних службовців на сайтах із порнографічним контентом. Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Соцмережами шириться ролик з одного з порносайтів, на якому в якості реклами лунає оголошення про найм до лав ПВК "Вагнер".

Обережно: на відео присутня нецензурна лексика!

Ватажок ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин підтвердив, що ця ініціатива належить його маркетологам.

"Я не знаю на яких, але розміщення реклами ПВК «Вагнер» на порносайтах – це дуже гарна ідея наших маркетологів. Я з ними абсолютно повністю згоден, і в цій рекламі йдеться: «Йди воювати в ПВК «Вагнер», годі дрочити». Хто не згоден із цим аргументом?", - сказав Пригожин у коментарі власній прес-службі.

Як повідомлялося раніше, "ПВК "Вагнер" відкрив центри з вербування в регіонах росії, зокрема у школах та в православному центрі. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті