У школах та "православному клубі": "ПВК "Вагнер" відкрив центри з вербування в регіонах росії

Російська ПВК "Вагнер" заявила про відкриття вербувальних пунктів у 42 містах росії, - пише прес-служба господаря ПВК Євгена Пригожина, яка й опублікувала список адрес.

Журналісти видання «Тайга.інфо» перевірили, що низка вербувальних пунктів ПВК «Вагнер» розташовується у школах та спортивних клубах, де займаються діти.

Так, у Новосибірську вербувальники розташувалися в офісі «Силової єдності Сибіру» на вулиці Челюскінців,15.

В Омську вербувальники влаштувалися у клубі «Десантник», який називає себе «православним спортивно-патріотичним клубом» із девізом «З нами бог». Там займається, зокрема молодша група. Все це не завадило «Десантнику» повідомити, що прямо в будівлі гімназії «відкрився центр набору бійців у ЧВК „Вагнер“».

«Тим, хто хоче служити в рядах „оркестрантів“, доведеться пройти ряд тестів, який покаже рівень фізпідготовки. Гостям центру розкажуть, як вступити в ряди ЧВК, і нададуть іншу інформацію, що цікавить», — зазначили в клубі.

У Барнаулі центр ПВК «Вагнер» має адресу, яка збігається з адресою муніципальної дитячої освітньої установи — філії спортивної школи олімпійського резерву № 3. Центр називається «Бойові рукавички» та є найстарішим боксерським клубом у місті.

В Іркутську в ЧВК можна вступити через спортивний клуб «Профі», який розташований у будівлі Державного училища олімпійського резерву. У Красноярську найманців вербують і тренують у клубі «Сибірський центр російського бойового мистецтва», де також займаються діти від чотирьох років.

Аналогічна ситуація відбувається у Читі, де майбутніх найманців запрошують до бійцівського клубу «Островський», де також займаються діти. Він називається «Бойові рукавички» і вважається найстарішим у місті боксерським клубом.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті