"Не дро*и, а йди на роботу в ПВК Вагнер": рашисти вербують чмобіків вже й на порносайтах

ПВК "Вагнер" почало вербувати потенційних службовців на сайтах із порнографічним контентом. Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Соцмережами шириться ролик з одного з порносайтів, на якому в якості реклами лунає оголошення про найм до лав ПВК "Вагнер".

Обережно: на відео присутня нецензурна лексика!

Ватажок ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин підтвердив, що ця ініціатива належить його маркетологам.

"Я не знаю на яких, але розміщення реклами ПВК «Вагнер» на порносайтах – це дуже гарна ідея наших маркетологів. Я з ними абсолютно повністю згоден, і в цій рекламі йдеться: «Йди воювати в ПВК «Вагнер», годі дрочити». Хто не згоден із цим аргументом?", - сказав Пригожин у коментарі власній прес-службі.

Як повідомлялося раніше, "ПВК "Вагнер" відкрив центри з вербування в регіонах росії, зокрема у школах та в православному центрі. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті