Призначення Лапіна: у Кремлі не дали відповіді, а Гіркін назвав це "хамською демонстрацією невразливості" міноборони РФ

У Кремлі пішли від прямої відповіді на запитання про призначення головою штабу сухопутних військ генерал-полковника Олександра Лапіна, який втік із Харківщини. Про це повідомили росЗМІ.

Зокрема, прес-секретар путіна Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналістів, заявив, що не може ні підтвердити, ні спростувати повідомлення про призначення Лапіна.

За його словами, є укази президента відкриті, а є під грифом "Секретно".

"Серед тих указів, які публікуються, такого указу досі не було", - сказав представник Кремля.

Водночас призначення генерала Лапіна прокоментував російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який вважає, що це "хамська демонстрація власної невразливості з боку керівництва міноборони РФ".

Як повідомлялося, генерал-полковника Олександра Лапіна призначено начальником Головного штабу Сухопутних військ ЗС РФ.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті