НАЗК вніс до переліку міжнародних спонсорів війни данську компанію - її продукція йшла на ремонт кораблів ВМФ РФ

Компанію Rockwool, провідного данського виробника продукції на основі кам'яної вати, внесено до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК у своєму телеграм-каналі 13 листопада.

"Після повномасштабного вторгнення рф в Україну, компанія принципово вирішила залишитися на ринку росії. Через посередників продукція компанії продається російським державним підприємствам, зокрема, на замовлення Міністерства оборони рф", - зазначається у повідомленні.

У НАЗК додали, що продукція Rockwool використовувалася під час будівництва та ремонту кораблів ВМФ росії Чорноморського флоту в Севастополі, Балтійського флоту, Північного флоту в Мурманську, а також Тихоокеанського флоту.

"За роки після анексії Криму компанія ROCKWOOL поставила ізоляційні матеріали щонайменше для 31 корабля та підводних човнів російського флоту, включаючи крейсери, есмінці, атомні підводні човни, фрегати, десантні кораблі, тральщики та розвідувальні кораблі", - зазначили у НАЗК.

Як повідомлялось раніше, Nestle внесли до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті