НАЗК вніс до переліку міжнародних спонсорів війни данську компанію - її продукція йшла на ремонт кораблів ВМФ РФ

Компанію Rockwool, провідного данського виробника продукції на основі кам'яної вати, внесено до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК у своєму телеграм-каналі 13 листопада.

"Після повномасштабного вторгнення рф в Україну, компанія принципово вирішила залишитися на ринку росії. Через посередників продукція компанії продається російським державним підприємствам, зокрема, на замовлення Міністерства оборони рф", - зазначається у повідомленні.

У НАЗК додали, що продукція Rockwool використовувалася під час будівництва та ремонту кораблів ВМФ росії Чорноморського флоту в Севастополі, Балтійського флоту, Північного флоту в Мурманську, а також Тихоокеанського флоту.

"За роки після анексії Криму компанія ROCKWOOL поставила ізоляційні матеріали щонайменше для 31 корабля та підводних човнів російського флоту, включаючи крейсери, есмінці, атомні підводні човни, фрегати, десантні кораблі, тральщики та розвідувальні кораблі", - зазначили у НАЗК.

Як повідомлялось раніше, Nestle внесли до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті