Натиску ЗСУ у Лимані протистояли елітні війська РФ. Ліквідовано не менше дев'яти російських спецназівців

Звільнений українськими захисниками Лиман утримували елітні російські військові з'єднання, які зазнали серйозних втрат, - повідомляє ВВС.News.

Видання повідомляє, що як мінімум дев'ять людей загиблими та одного тяжко пораненим втратила під час відступу з Лимана 3-я гвардійська бригада спеціального призначення Головного управління генерального штабу.

Поки російська армія відступала, російська пропаганда розповідала, що Лиман захищають мобілізовані з квазіосвіти "ЛНР" та російські добровольці, але видання з'ясувало, що серед тих, хто воював у Лимані, були спецназівці, у тому числе поспілкувавшись з рідними загиблих.

Крім того, в російській соцмережі Вконтакте в паблику «Типовий Тольятті» є інформація про загиблих шістьох спецназівців 3-ї бригади гру РФ.

"Скорбим, Юрий Филатов, Андрей Шорин, Вячеслав Зинцов, Виктор Горобец, Евгений Шигирданов, Алексей Чиндин", - підписано відповідне фото.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті