НАТО проведе найбільші авіанавчання в Німеччині - відпрацюють захист від РФ

У Німеччині пройдуть найбільші авіанавчання НАТО в історії. Про це 30 травня повідомляє Tagesspiegel із посиланням на заяву генерал-лейтенанта ВПС Німеччини Інго Герхарца.

"Навчання мають показати, що альянс може діяти швидко в надзвичайній ситуації. Близько сотні з приблизно 250 залучених літаків перебувають у США", - сказав генерал.

Самі навчання під назвою "Повітряний захисник-2023" розпочнуться за два тижні. Країни відпрацюють оборонні маневри на кордоні з росією. Близько 90% польотів здійснюватиметься в Німеччині та прилеглих до неї прибережних районах Північного і Балтійського морів.

"Біля кордону з Росією матимуть місце тільки ізольовані повітряні рухи, матимуть місце тільки оборонні сценарії. Навчання обмежуються захистом території НАТО", - додав Герхарц.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Шольц в Естонії заявив - Німеччина готова захищати кожен квадратний сантиметр території НАТО.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті