Наступ росіян на Лиманському напрямку захлинувся - Східне угруповання військ

Окупаційні війська перестали вести наступ на Лиманському напрямку через те, що Сили оборони України чинять сильний опір. Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону 16 жовтня.

"Позавчора вони намагалися проводити на Лиманському напрямку свої наступальні дії, проте наразилися на шалений спротив Сил оборони України, на наші потужні вибухові загородження", - зазначив Євлаш.

Начальник прес-служби Східного угруповання військ додав, що росіяни самі неодноразово повідомляли, що їхньому наступу дуже сильно заважає щільна мінно-вибухова смуга, через яку не так просто пройти їхній техніці та їхній піхоті.

"Окрім того, що звичайні фортифікаційні обладнання там досить надійні, ми маємо потужний укріпрайон на тому напрямку. Тому противник "отримавши по зубах", відійшов, відкотився зараз назад для перегрупування та відновлення своїх втрат", - сказав Євлаш.

Проте в ЗСУ вважають, що ця тиша не буде довгою. Скоріш за все противник за декілька днів відновить свої наступальні дії на цьому напрямку.

Як повідомлялось раніше, в окупованій Горлівці лікарні завалені пораненими. Окупанти нарікають на "страшний потік".

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті