Наш контрнаступ має бути сюрпризом, і нам не треба обговорювати його сценарні плани – Подоляк

Контрнаступ ЗСУ має бути сюрпризом, і цивільним не треба обговорювати його сценарні плани – це прерогатива військових. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк інтерв'ю "24 Каналу", опублікованому 24 березня.

"Я не думаю, що нам треба обговорювати сценарні плани нашого Генерального штабу чи Ставки Верховного Головнокомандувача щодо контрнаступу, тих чи інших дій сценарних, – сказав Подоляк. – Це було б неправильно, тому що це має бути: по-перше, сюрприз; по-друге, про це мають говорити тільки виключно військові чи Верховний Головнокомандувач".

Подоляк підкреслив, що плануванням займаються виключно військові Збройних Сил України, і виключно вони розуміють ризики, які несуть.

Раніше повідомлялось, що Україна має всі шанси повернути ініціативу та розпочати контрнаступ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті