Наш контрнаступ має бути сюрпризом, і нам не треба обговорювати його сценарні плани – Подоляк

Контрнаступ ЗСУ має бути сюрпризом, і цивільним не треба обговорювати його сценарні плани – це прерогатива військових. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк інтерв'ю "24 Каналу", опублікованому 24 березня.

"Я не думаю, що нам треба обговорювати сценарні плани нашого Генерального штабу чи Ставки Верховного Головнокомандувача щодо контрнаступу, тих чи інших дій сценарних, – сказав Подоляк. – Це було б неправильно, тому що це має бути: по-перше, сюрприз; по-друге, про це мають говорити тільки виключно військові чи Верховний Головнокомандувач".

Подоляк підкреслив, що плануванням займаються виключно військові Збройних Сил України, і виключно вони розуміють ризики, які несуть.

Раніше повідомлялось, що Україна має всі шанси повернути ініціативу та розпочати контрнаступ.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті