Наречена загиблого воїна "Да Вінчі" зареєструвала петицію про створення Національного Пантеону Героїв України

На сайті президента України з'явилася петиція про створення Національного Пантеону Героїв України. Її авторкою стала Аліна Михайлова - наречена загиблого військовослужбовця Дмитра Коцюбайла, відомого як "Да Вінчі".

"Звертаюсь до Президента України з ініціативою створити Національний Пантеон Героїв України – меморіальний комплекс як сакральне місце пам’яті та консолідації українського народу. У цьому пантеоні мають відбуватись почесні поховання та встановлюватись пам’ятні об’єкти для увічнення видатних історичних діячів України: лідерів національно-визвольних змагань усіх часів, військових командирів, визначних осіб, що здійснили героїчні вчинки в боротьбі за Незалежність України", - написала Михайлова у петиції.

Місцем цього Меморіалу пропонується зробити парк Аскольдова Могила, де поховано Дмитра Коцюбайла.

За три дні петиція зібрала необхідні 25 тисяч підписів і тепер буде розглянута президентом України. 

Як повідомлялося раніше, в боях за Україну загинув доброволець з Нової Зеландії Кейн Іатет.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті