Наречена загиблого воїна "Да Вінчі" зареєструвала петицію про створення Національного Пантеону Героїв України

На сайті президента України з'явилася петиція про створення Національного Пантеону Героїв України. Її авторкою стала Аліна Михайлова - наречена загиблого військовослужбовця Дмитра Коцюбайла, відомого як "Да Вінчі".

"Звертаюсь до Президента України з ініціативою створити Національний Пантеон Героїв України – меморіальний комплекс як сакральне місце пам’яті та консолідації українського народу. У цьому пантеоні мають відбуватись почесні поховання та встановлюватись пам’ятні об’єкти для увічнення видатних історичних діячів України: лідерів національно-визвольних змагань усіх часів, військових командирів, визначних осіб, що здійснили героїчні вчинки в боротьбі за Незалежність України", - написала Михайлова у петиції.

Місцем цього Меморіалу пропонується зробити парк Аскольдова Могила, де поховано Дмитра Коцюбайла.

За три дні петиція зібрала необхідні 25 тисяч підписів і тепер буде розглянута президентом України. 

Як повідомлялося раніше, в боях за Україну загинув доброволець з Нової Зеландії Кейн Іатет.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті