"Найбільша дурість, яку я чув". Американський журналіст Такер Карлсон про інтерв'ю з Путіним

Найбільшою дурістю, яку він колись чув, назвав американський журналіст Такер Карлсон фрагмент інтерв'ю Володимиром Путіним, у якому російських диктатор заявив про необхідність "денацифікації України".   

Про це він розповів у подкасті свого колеги Лекса Фрідмана, - пишуть американські ЗМІ.

Карлсон заявив, що абсолютно не зрозумів, чому Путін назвав українців "нацистами" і що таке "денацифікація" як мета "СВО".

Заяви російського президента про необхідність "денацифікації" України " однією з найдурніших речей, які він коли-небудь чув2.

"Я не зрозумів, що він має на увазі. Яка ще денацифікація? Називати їх нацистами - це, мені здається, дуже по-дитячому".

На запитання, чому він не відреагував жорстко, якщо вважав слова Путіна дурницею, Карлсон толком не відповів. Він сказав, що тривалий час не розумів, про що говорить господар Кремля, а коли зрозумів, що той насправді вірить в "український нацизм", то подумав про себе, але не в слух: "Блін, це просто жахливо дико звучить".  Після виходу інтерв'ю Такера Карлсона з Володимиром Путіним російська пропаганда назвала словесний потік російського президента проривом інформаційної блокади, яка радикально змінить ставлення Заходу до російської агресії проти України.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті