Нафтогаз оголосив про вихід із дефолту

Станом на 20 вересня Нафтогаз виконав кредитні зобовʼязання перед інвесторами за єврооблігаціями. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Як повідомляється, Нафтогаз України успішно виконав умови реструктуризації єврооблігацій, які мали бути погашені у 2022 та 2026 роках, здійснивши всі необхідні платежі. Як наслідок група Нафтогаз вийшла зі стану дефолту.

"Офіційний вихід з дефолту за єврооблігаціями 2022/26 дає можливість нам розглядати нове фінансування плану капітальних інвестицій розвитку групи. Цьому передувала велика робота з інвесторами. Дякуємо нашим міжнародним партнерам за співпрацю та довіру", - зазначив голова правління Нафтогазу України Олексій Чернишов.

Він додав, що досягнення компромісу стало можливим також завдяки допомозі фінансових та юридичних консультантів.

Нагадаємо, наприкінці липня 2022 року Нафтогаз в останній день пільгового періоду не виплатив бондхолдерам борги за облігаціями та увійшов в технічний дефолт. Перед тим тримачі євробондів Нафтогазу України відмовились погоджуватись на відтермінування виплат на два роки.

Як повідомлялося, Україна вже змогла відновити більш як половину об'єктів теплопостачання, які постраждали від російських обстрілів. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті