Начинка російських безпілотників на 70% складається з іноземних комплектуючих - Єрмак

Внутрішні деталі безпілотників, якими РФ атакує Україну, на 70% складаються з імпортних механізмів. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Дослідження показало, що 69% компонентів походить від західних фірм і росія все ще дуже залежна від компонентів іноземного виробництва, зокрема мікроелектроніки. Частини з цих компонентів досі можливо придбати на загальнодоступних платформах. І це проблема для регуляторного нагляду за критично важливими технологічними транзакціями.

Росія отримує компоненти частіше за все через треті країни, про які ми детально все розписали у звіті. Також ми виявили збільшення обсягів торгівлі росіянами після різкого спаду на початку повномасштабного вторгнення в третьому кварталі 2022 року. Ці транзакції склали $7,2 млрд за період з січня по травень 2023 року, що на 19% вище, ніж у відповідний період 2022 року ($6,1 млрд ). Це стосується, зокрема, компонентів", - розповів Єрмак у своєму телеграм-каналі. 

Як повідомлялося раніше, Зеленський зустрівся із трьома американськими сенаторами

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті