НАБУ оголосило в розшук Кіпермана й ще двох бізнес-партнерів Коломойського

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило в розшук бізнес-партнера Коломойського Михайла Кіпермана, а також Дмитра Кондрашова та Юлію Фролову - учасників схеми заволодіння електричною енергією ПрАТ "НЕК "Укренерго". Про це повідомили НАБУ та Центр протидії корупції (ЦПК) в Телеграм 25 січня.

"НАБУ розшукує трьох учасників схеми заволодіння електричною енергією ПрАТ "НЕК "Укренерго". Йдеться про організатора схеми, директора департаменту ПрАТ "НЕК "Укренерго" та голову правління комерційного банку", - сказано в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що схему заволодіння електроенергією ПрАТ "НЕК "Укренерго" та легалізації отриманих від її продажу коштів НАБУ і САП викрили 11 січня. Сума збитків становить понад 716 млн грн.

"Додамо, що ВАКС заочно взяв Кіпермана під варту. Після його затримання та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цієї запобіжки", - повідомили у ЦПК.

Раніше повідомлялось, що НАБУ і САП викрили схему привласнення електроенергії Укренерго на 716 млн грн.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті