На війну в Україну вирушила нова партія кадирівських "тіктокерів"

Нова партія кадирівців вирушила на війну в Україну з Грозного 26 жовтня. Про це повідомив глава Чечні Рамзан Кадиров у своєму Телеграм-каналі. 

За його словами, чеченці "виконуватимуть поставлені путіним завдання".

Відомо, що чеченські бойовики займаються в Україні переважно зйомками для ТікТока, не беручи участі в бойових діях або служать у так званих "загородзагонах".

Раніше повідомлялося, що підрозділ кадирівців влаштував на окупованій території Запорізької області стрілецький бій із загоном дагестанців, унаслідок чого загинули два десятки окупантів з обох сторін.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті