На війну в Україну прискоренно вирушила нова партія спецпризначенців «Ахмата»

Чергова партія спецпризначенців «Ахмата» вирушила на війну в Україну з Грозного. Про це повідомив командир спецназу «Ахмат» Апті Алаудінов у Телеграм 3 вересня.

«Ще одна група добровольців вирушила з Міжнародного аеропорту Грозний імені Героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова в зону проведення спеціальної військової операції», - написав Алаудінов. 

За його словами, «кожен із добровольців пройшов прискорений курс бойової підготовки».

Раніше повідомлялося, що командир чеченського спецназу Алаудінов звернувся до батьків російських строковиків: «А навіщо ви і ваші діти потрібні цій країні?»

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
15.07.2025
10:03

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко: про (не)можливість працювати з податковими Луганщини, (не)доцільність роботи адміністрацій та житло для ВПО

Зараз є наратив про існування чотирьох з половиною мільйонів ВПО. Звичайно, неможливо – причому жодній країні світу – забезпечити житлом чотири з половиною мільйони своїх громадян.
Донбас
13.07.2025
17:27

Пропагандисти красиво брешуть, що вбитий росіянами регіон повертається до життя. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно імітували процес відродження життя на руїнах "звільнених" російськими окупантами територіях, видавали бажане за дійсне і цитували місцевих жителів, які дякували Росії за те, що "жити стало цікавіше,...
Світ
09.07.2025
14:00

«Уявіть, якщо таліби теж захочуть на СВО». Російські ЗМІ про Україну

Можливо, Трамп думав, що зараз він махне чарівною паличкою і все - війська встануть, почнуться мирні переговори. Але реальність така, що якщо так станеться, то відразу ж почнеться накачування України новим озброєнням для продовження війни.
Всі статті