На старт або розширення свого бізнесу 307 українців отримають від держави 72,6 млн грн за програмою "Власна справа"

За результатами сімнадцятої хвилі подачі заяв в рамках грантової програми "Власна справа" 307 українців отримають від держави 72,6 млн грн на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна 16 жовтня, пише "Урядовий портал".

"За результатами сімнадцятої хвилі подачі заяв на мікрогранти переможцями визнано 307 українців. Вони отримають 72,6 млн грн на старт або розширення свого бізнесу. З початку цього року ми вже маємо майже 5000 переможців програми, яким буде надано мікрогрантів на 1,2 млрд грн. За ці кошти підприємці відкриють нові компанії, будуть розвивати вже діючі і створять 11 тисяч нових робочих місць. Загалом від початку запуску програми "Власна справа" у липні минулого року держава інвестувала через гранти в розвиток малого бізнесу вже 1,7 млрд грн", - сказала Бережна.

Зазначається, що серед отримувачів мікрогрантів сімнадцятої хвилі 53% жінок і 47% чоловіків. 80% з них мають вищу освіту. Найбільше грантоотримувачів із Львівської (43 особи), Рівненської (39 осіб), Івано-Франківської (26 осіб), Київської (21 особа), Житомирської (21 особа) областей. Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу. 

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці сімнадцятої хвилі, є такі:

оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів - 94 особи;

переробна промисловість - 46 осіб;

тимчасове розміщування й організація харчування - 45 осіб;

охорона здоров’я та надання соціальної допомоги - 30 осіб.

Раніше повідомлялось, що ВПО та родини з дітьми зможуть отримати гранти на власну справу.

Раніше також повідомлялось, що жінок-переселенок навчають фінансовій грамотності й бізнес-плануванню в Закарпатській області.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті