На старт або розширення свого бізнесу 307 українців отримають від держави 72,6 млн грн за програмою "Власна справа"

За результатами сімнадцятої хвилі подачі заяв в рамках грантової програми "Власна справа" 307 українців отримають від держави 72,6 млн грн на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна 16 жовтня, пише "Урядовий портал".

"За результатами сімнадцятої хвилі подачі заяв на мікрогранти переможцями визнано 307 українців. Вони отримають 72,6 млн грн на старт або розширення свого бізнесу. З початку цього року ми вже маємо майже 5000 переможців програми, яким буде надано мікрогрантів на 1,2 млрд грн. За ці кошти підприємці відкриють нові компанії, будуть розвивати вже діючі і створять 11 тисяч нових робочих місць. Загалом від початку запуску програми "Власна справа" у липні минулого року держава інвестувала через гранти в розвиток малого бізнесу вже 1,7 млрд грн", - сказала Бережна.

Зазначається, що серед отримувачів мікрогрантів сімнадцятої хвилі 53% жінок і 47% чоловіків. 80% з них мають вищу освіту. Найбільше грантоотримувачів із Львівської (43 особи), Рівненської (39 осіб), Івано-Франківської (26 осіб), Київської (21 особа), Житомирської (21 особа) областей. Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу. 

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці сімнадцятої хвилі, є такі:

оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів - 94 особи;

переробна промисловість - 46 осіб;

тимчасове розміщування й організація харчування - 45 осіб;

охорона здоров’я та надання соціальної допомоги - 30 осіб.

Раніше повідомлялось, що ВПО та родини з дітьми зможуть отримати гранти на власну справу.

Раніше також повідомлялось, що жінок-переселенок навчають фінансовій грамотності й бізнес-плануванню в Закарпатській області.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті